Атопічний дерматит

Атопічний Дерматит - це алергічне захворювання шкіри. Пацієнти скаржаться на постійний свербіж, сухість і стягнутість шкіри, можливі висипання і почервоніння. Часто шкіра ще й лущиться. Якщо в організмі присутній і запальний процес - то можливий озноб і підвищення температури.

Діагностика

При виявленні атопічного дерматиту лікар повинен звернути увагу не тільки на зовнішні прояви на шкірі, але і на харчування і генетичну схильність людини. Чим швидше діагностується хвороба - тим меншими наслідками це загрожує.

Лікування

Лікування атопічного дерматиту направлено на усунення неприємних симптомів для пацієнта. Так як алергія часто виникає через подразнення на продукти харчування, то треба підібрати правильну дієту. Застосовуються препарати для пом'якшення шкіри, зняття свербіння, з протизапальним ефектом. При складних випадках лікар може виписати чи стероїди антибіотики. Лікування індивідуально для кожного, тому важлива консультація і огляд досвідченого фахівця.

atopicheskij-dermatit4
atopicheskij-dermatit
atopicheskij-dermatit2
atopicheskij-dermatit3

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам    Наша команда

    фахівців

    Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
    Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
    Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог