Доглядова косметологія в клініці Києва

Про доглядову косметологію дуже часто відгукуються як про розкіш й зовсім необов'язкові речі. Тим часом, чим старшою стає людина, тим більше користі може принести доглядова косметологія. І мова йде не тільки про красу, а й про здоров'я шкірних покривів.

Процедури по догляду у косметолога можуть бути ризикованими, якщо ви вирішили довіритися людині без відповідної освіти, підготовки й досвіду. У нашій клініці ви можете отримати найефективніші та корисні косметологічні процедури, які будуть виконані руками професійних фахівців-косметологів. Наші ціни на процедури з догляду є одними з найдемократичніших в Києві та Україні.

Серед найпопулярніших та необхідних сучасній людині процедур можна виділити кілька видів.

Ін'єкційні косметологічні процедури з догляду:

 • мезотерапія;
 • інтраліпотерапія;
 • контурна пластика за допомогою філерів;
 • карбокситерапія;
 • озонотерапія;
 • багато іншого.
woman-making-injections-cosmetologist (1)

Також можна виділити безліч апаратних процедур з догляду, таких як фототермоліз, лазеротерапія та міостимуляція. До поверхневих процедурам можна віднести різноманітні види хімічних пілінгів. Також в нашій клініці ви можете отримати процедуру з імплантації ниток для омолодження та багато, багато іншого.

Помните, что уходовые косметологические процедуры наравне с лечебным вмешательством необходимо доверять только профессионалам с медицинским образованием и опытом в работе с лучшими препаратами в индустрии. Именно такие косметологи ждут вас в нашей клинике в Киева! Позвольте себе ухаживать за собой и делать себя лучше! Мы ждем вас!

Пам'ятайте, що косметологічні процедури з догляду нарівні з лікувальним втручанням необхідно довіряти тільки професіоналам з медичною освітою та досвідом в роботі з кращими препаратами в індустрії. Саме такі косметологи чекають на вас в нашій клініці в Києві! Дозвольте собі догляд за собою та зробити себе краще! Ми чекаємо вас!

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам  Наша команда

  фахівців

  Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО
  імені П. Л. Шупика.
  Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти
  імені П. Л. Шупика
  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог