Вузькосмугова фототерапія у клініці Києва

Вузькосмугова фототерапія проводиться для того, щоб зменшити ріст клітин епітелію. Застосовується вона як складова терапії при запальних захворюваннях шкіри. Інша назва фототерапії - світлолікування, яке здійснюється шляхом впливу на шкіру ультрафіолету.

У нашій клініці в Києві ви можете отримати вузькосмугову терапію, яку ми проведемо на найсучаснішому з наявного обладнання. Відгуки про вузькосмугову терапію, проведену в нашому закладі, говорять самі за себе - сотні задоволених клієнтів, які вилікувалися від своїх недуг і продовжують жити повноцінним щасливим життям.

uzkovolnovaya_fototerapiya

При яких захворюваннях проводять фототерапію?

 • при екземі;
 • при екземі;
 • т-клітинній лімфомі шкіри;
 • червоному плоскому лишаї;
 • при псоріазі;
 • при вітиліго;
 • інших захворюваннях шкіри.

Як працює вузькосмугова фототерапія?

Головний механізм роботи процедури - вплив на шкіру великою кількістю ультрафіолету, такого, що впливає на нашу шкіру під час потрапляння на неї сонячного світла. Вузькосмугову терапію за псоріазу, наприклад, проводять для стоншення ороговілого шару шкіри. Цей метод часто застосовується в сукупності з іншими лікувальними заходами.

Найчастіше вузькосмугова фототерапія застосовується тоді, коли ураження шкіри перевищують п'ять відсотків. Видів фототерапії всього 2:

 • Фототерапія UVB - буває широкосмугової і вузькосмугової, головна відмінність цих двох видів, як видно з назви, полягає в довжині хвилі ультрафіолету
 • Фототерапія PUVA - це поєднання фототерапії та приймання лікарських препаратів, які разом надають лікувальний ефект.
  Ціна вузькосмугової терапії в нашій клініці є однією з найдемократичніших і найприйнятніших у Києві та в усій Україні.

Як підготуватися до вузькосмугової фототерапії

 

Перед тим, як приступити безпосередньо до процедури, ви обов'язково маєте відвідати консультацію лікаря. Під час бесіди лікар запитає вас про те, які ліки ви приймаєте, як загалом переносите ультрафіолетове випромінювання, чи є у вас алергічні реакції та багато іншого. Деякі з препаратів, наприклад ретиноїди або антибіотики, можуть підвищити чутливість шкіри до світла, і це обов'язково необхідно враховувати під час планування процедур.

Також є деякі протипоказання до проведення фототерапії. Наприклад:

 • Індивідуальні особливості шкіри, непереносимість УФ.
 • Схильність до онкологічних захворювань, зокрема зумовлена генетикою.
 • Вагітність та годування грудьми також може бути протипоказанням до проведення вузькосмугової фототерапії за умови екземи й інших захворювань.

Фототерапія проводиться у дерматологічному кабінеті, а виконувати процедуру повинен підготовлений і досвідчений лікар. Саме такі фахівці раді допомогти вам у нашій клініці в Києві.

Після процедури вузькосмугової фототерапії нормальною реакцією є невелике печіння і дискомфорт на місці потрапляння променя. Також може з'явиться свербіж і деяке почервоніння. Для полегшення такого стану лікар може призначити вам спеціальні гелі та лосьйони, які заспокоять подразнену шкіру.

Тривалість лікування за допомогою вузькосмугової фототерапії зазвичай становить від восьми до дванадцяти сеансів. Точні терміни залежать від ступеня тяжкості захворювання і безлічі інших чинників.

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам  Наша команда

  фахівців

  Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
  Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог