Пузирний дерматоз у дітей

Захворювання шкіри дитини, при якому виникає свербіж, почервоніння, лущення, сухість. Іноді відчувається печіння. Дерматози у легкій формі не становлять небезпеки, але бувають і серйозні випадки. Неправильне лікування або його відсутність може привести до серйозних наслідків.

puzyrnyy-dermatoz

Причини

На виникнення хвороби можуть вплинути зовнішній і внутрішні чинники. Зовнішній подразники - це різні хімічні речовини, які можуть потрапити на шкіру, викликаючи алергічну реакцію. Також це можуть бути негативні реакції на мило, шампунь, косметику, або продукти харчування. Серед внутрішніх причин називаються проблеми організму людини:

 • порушення обміну речовин
 • алергічна реакція
 • дії різних лікарських препаратів
 • аутоімунні патології і порушення

Діагностика

Проводяться лабораторні аналізи крові, огляд лікаря. У деяких випадках може знадобиться біопсія або дерматоскопія.

Лікування

Найчастіше при цьому захворюванні застосовується медикаментозна форма лікування. Лікар допоможе підібрати препарати, які будуть найбільш ефективні - антисептики, антигістамінні засоби, а іноді антибіотики. Все це призначається у вигляді гелів, мазей, розчинів. Головна мета - допомогти організму самому відновиться за допомогою антибактеріального і протизапального ефекту.

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам  Наша команда

  фахівців

  Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
  Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог