Видалення новоутворень у клініці Києва

Новоутворення на шкірі – явище, яке зустрічається досить часто. Це можуть бути родимки, папіломи, різні новоутворення з підшкірної клітковини та багато інших видів. На щастя, більшість новоутворень є доброякісними і в розмірах не перевищують 1 см, але не всі. Іноді, навіть доброякісні новоутворення потребують видалення - оскільки можуть бути естетично некрасивими або є ризик травмувати їх, що згодом може призвести до раку, як у випадку з випуклими родимками, які зазнають механічного впливу.

Незалежно від того, яким є новоутворення, доброякісним або злоякісним, у нашій клініці в Києві ви зможете не тільки зробити його видалення, але й попередньо здати всі необхідні аналізи, обстеження, дерматоскопію тощо. У нашому медичному закладі працюють лише професіонали, лікарі вищої категорії, які мають багаторічний досвід у дослідженні та видаленні різних новоутворень.

dermatologist-removing-mole-from-womans-shoulder (1)

Залежно від характеру новоутворень, а також від того, якими вони є - злоякісними або доброякісними, наша клініка може запропонувати такі види видалення:

 • Видалення рідким азотом - підходить здебільшого для косметичного видалення папілом.
 • Видалення новоутворень шкіри лазером - один із найпоширеніших та універсальних видів видалення новоутворень.
 • Видалення радіохвильовим методом - також загальновживаний метод.

Особливо новоутворення шкіри можуть турбувати пацієнта у випадках, коли вони знаходяться на шкірі голови чи обличчі. У цьому випадку перед лікарем та пацієнтом особливо гостро постає питання естетичної сторони видалення. Проте питання збереження здоров'я завжди залишається на першому місці.

Саме тому при дослідженні новоутворення лікар розглядає та приймає до уваги всі особливості пацієнта – наявність у нього хронічних захворювань, таких як діабет, алергічні реакції та інші фактори. З особливою обережністю слід підходити до видалення новоутворень у вагітних пацієнток.

Яким би не виявилося новоутворення, що з'явилося у вас - доброякісним або злоякісним, наші лікарі проведуть повний комплекс досліджень і аналізів перед тим як прийняти рішення про техніку і необхідність видалення його. Вартість видалення новоутворень у нашій клініці є однією з найдемократичніших у Києві та Україні!

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам  Наша команда

  фахівців

  Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО
  імені П. Л. Шупика.
  Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти
  імені П. Л. Шупика
  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог