Біопсія шкіри: види та технологія проведення

Біопсія шкіри - це дослідження, під час якого для вивчення у пацієнта береться ділянка шкіри. Найчастіше на біопсію беруть частинку будь-якого новоутворення для встановлення природи його походження, а також для того, щоб з'ясувати, злоякісне новоутворення має місце бути чи доброякісне.

У нашій клініці в Києві ви можете провести біопсію шкіри для виявлення хронічних захворювань шкіри, раку та інших захворювань. Ми маємо можливість проводити гістологічне дослідження на найсучаснішому обладнанні, а вивчення проводять лікарі та фахівці вищої категорії. Незалежно від того, де розміщене утворення - на обличчі, окремій його частині, наприклад, носі, шкірі голови, нозі або іншій частині тіла, біопсію буде проведено в найкоротший термін і вона дасть лікареві та пацієнту повне уявлення про природу утворення.

punch

Процедура проводиться для виявлення таких захворювань:

 • Різноманітні шкірні хвороби. Наприклад, екзема, псоріаз, а також таких захворювань як атопічний дерматит, вітиліго.
 • Системний вовчак та інші хвороби, де реакція на шкірі є лише симптомом.
 • Багацько грибкових та бактеріальних інфекцій.
 • При склеродермії та інших хворобах сполучних тканин.
 • При меланомі та інших утвореннях, коли в лікаря є підозри в його злоякісності.

Відповідь на запитання багатьох пацієнтів - "як довго робиться біопсія шкіри?"" для нас однозначна - що сучасніше й краще обладнання та що вища кваліфікація спеціалістів лабораторії й лікарів, то швидше йде процес. У нашому випадку ми готові надати пацієнту результати в максимально короткий термін, адже від цього залежить, наскільки скоро почнеться лікування, якщо воно потрібне.

Ще одне важливе питання пацієнтів - "скільки коштує біопсія шкіри? " також має однозначну відповідь - наша клініка в Києві надає всі види медичних послуг за демократичними цінами, які доступні всім нашим пацієнтам. Пам'ятайте, що своєчасне лікування - найважливіше в боротьбі з такими страшними хворобами, як рак! Саме тому необхідно не зволікати з відвідуванням лікаря і проходженням усіх необхідних обстежень.

Якою буває біопсія шкіри

Видів біопсії шкіри кілька, і кожен з них призначається лікарем, виходячи з конкретного випадку і перебігу захворювання. На сьогодні існують такі види біопсії шкіри, кожну з методик можемо здійснити в нашій клініці в Києві:

 • Панч біопсія. Один з найпоширеніших видів процедури. Підходить для забору на дослідження невеликих ділянок шкіри при запальних захворюваннях тканини. Проводиться за допомогою спеціального скальпеля.
 • Ексцизійна біопсія. Застосовується найчастіше для видалення різноманітних новоутворень.

Лікарі нашої клініки допоможуть вам не тільки в рамках консультації та подальшої діагностики захворювання, а й підберуть грамотне лікування, яке швидко принесе свої плоди. Як уже було сказано вище, за ризику розвитку ракових захворювань, таких як меланома, необхідно негайно провести всі необхідні дослідження тканин і зробити біопсію!

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам  Наша команда

  фахівців

  Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
  Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог