Дерматоскопія будь-якого виду у Києві

На шкірі будь-якої людини можуть з'явитися або з'являються з народженням різні новоутворення - найчастіше це родимки, також можуть розвинутися різні інші - папіломи, гемангіоми тощо. Далеко не всі знають, що деякі з таких новоутворень можуть бути небезпечними для здоров'я.

Найнеприємніший розвиток ситуації - меланома. Це онкологічне, досить поширене в наші дні захворювання. Вона може утворитися як із новоутворень, часто травмованих, так і на абсолютно чистій шкірі. Якщо не звертати уваги на такі новоутворення досить довго, можна довести справу до сумного розвитку - метастази потрапляють в інші органи, лімфатичну та кровоносну системи.

Для того, щоб визначити характер утворень, що з'явилися на шкірі, проводять, крім усіх інших досліджень, дерматоскопію. Також часто проводять дерматоскопію в разі акне, дерматоскопію папілом або невуса. У нашій сучасній клініці в Києві ви можете пройти дерматоскопію в найкоротший термін, незалежно від того, який тип шкірних новоутворень вас турбує.

doctor-removing-mole-with-laser-treatment (1)

У нашому медичному закладі працюють тільки справжні професіонали своєї справи, лікарі з високою кваліфікацією. Спеціаліст призначить вам епілюмінесцентну дерматоскопію або іншу необхідну процедуру, підбере тип лікування і зможе зорієнтувати вас у термінах допомоги. Пам'ятайте, що ціна лікування, дерматоскопії та будь-якої іншої процедури залежить насамперед від того, наскільки прогресувало те чи інше захворювання. Також необхідно розуміти, що найскладніше боротися з онкологією, яка дуже швидко може прогресувати, якщо не звернутися по допомогу при перших підозрах на неї.

Дерматоскопія, зокрема профілактична, особливо рекомендована таким пацієнтам:

 • Тим, хто багато часу проводить під впливом ультрафіолетового випромінювання.
 • Людям, схильним до онкологічних захворювань, - тим, у кого в родині вже були подібні випадки.
 • Людям із низьким умістом меланіну в шкірі - це світлошкірі, руді люди та блондини.
 • Людям із великою кількістю родимок.
 • Тим, хто травмував родимку або помітив зміни її форми, кольору, якщо з'явилась болючість у місці родимки.
 • Людям літнього віку.

Окрім того, за появи будь-яких новоутворень, не чекаючи розвитку ситуації, варто звернутись до лікаря за діагностикою. Цілком можливо, якщо втручання і дерматоскопія буде своєчасною, ні видалення родимок, ні інших хірургічних маніпуляцій не буде потрібно.

У нашій клініці в Києві ви можете зробити ультразвукову і будь-яку іншу дерматоскопію за демократичною ціною. Надалі, за будь-якого діагнозу вам буде призначено грамотне і швидке лікування, яке обов'язково дасть свої плоди! Піклуйтеся про своє здоров'я, не чекаючи негативних наслідків!

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам  Наша команда

  фахівців

  Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
  Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
  Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог