Псоріаз

Хронічне захворювання шкіри у вигляді шкірних висипань. Висипання з'являються без симптомів або супроводжуються сверблячкою. Найчастіше проявляється на голові, ліктях і колінах, крижах, сідницях і в області геніталій. Висипання можуть носити поширений характер, зливатися з утворенням вогнищ ураження. Залежно від типу захворювання висипання можуть мати різний зовнішній вигляд.

psoriaz
psoriaz2
psoriaz3
psoriaz4

Діагностика псоріазу

Діагностика захворювання проводиться з метою визначення форми і стадії псоріазу. Звичайна форма псоріазу проявляється утворенням бляшок плоскої форми червонуватого кольору, покритих біло-сріблястими лусочками. Розвиток найбільш важких форм псоріазу може відбуватися на етапі початку хвороби або ж на пізніх стадіях через несприятливих факторів або внаслідок нераціонального лікування.

Лікування псоріазу

Використовується дієта з обмеженням тваринних жирів і вуглеводів, виключення гострого і солоного, заборона на алкоголь. Застосовуються також мазі, гелі, ультрафіолетове опромінення. При лікуванні псоріазу корисно приймати сонячні ванни в помірних кількостях, а також морські купання.

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам    Наша команда

    фахівців

    Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
    Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
    Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог