Онлайн-консультація дерматолога

На сьогодні пацієнти все частіше цікавляться послугою онлайн-консультації дерматолога, тому що це дозволяє істотно заощадити час та при цьому отримати компетентну допомогу фахівця.

Однак, онлайн-консультації допустимі далеко не в кожному випадку. Якщо ви вперше плануєте звернутися до фахівця через виникнення патологічної симптоматики, бажано записатися на очний прийом до дерматолога. Після проходження терапії вторинну консультацію лікаря можна отримати онлайн, так як він вже оглядав вас і знає індивідуальні особливості.

У нашій клініці в Києві ви можете пройти повне обстеження у лікаря-дерматолога, а потім отримати вичерпну інформацію про діагноз. Після всіх необхідних досліджень фахівець призначить відповідне лікування. Такий підхід до свого здоров'я є більш правильним, ніж пошуки відповідей на питання в інтернеті.

woman-waiting-cosmetologist-using-phone (1)

Відмовитися від дистанційній консультації дерматолога на користь очного прийому слід при таких умовах:

  1. Шкірні висипання та інші прояви хвороби з'явилися вперше.
  2. Для постановки діагнозу необхідно призначення соскобів, що, природно, неможливо зробити онлайн.
  3. Є підозра на інфекційні хвороби, які можуть поставити під загрозу ваших рідних і близьких.
  4. Для встановлення діагнозу необхідно уважно оглянути шкірний покрив, здати аналізи крові, провести інші дослідження.

Якщо ж до цього ви вже були на прийомі у нашого дерматолога, маєте на руках результати досліджень або пройшли призначене лікування, вторинну консультацію можна провести онлайн. У цьому випадку її ефективність порівнянна з очним візитом в клініку. Лікар детально дослідить дані діагностичних процедур, проведе опитування і при необхідності скоректує призначене лікування.

Наша клініка в Києві готова надати вам повний спектр послуг щодо усунення захворювань шкіри, волосся, нігтів. Щоб записатися на консультацію дерматолога та пройти обстеження, а також лікування, залишайте заявку на сайті або телефонуйте.

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам