Вестибулопатія

Вестибулопатія - це порушення в роботі вестибулярного апарату. Вірним симптомом цього захворювання є запаморочення. Найбільш часто ця недуга зустрічається як ускладнення від остеохондрозу шийного відділу.

Які симптоми?

Люди списують порушення в роботі вестибулярного апарату на тимчасові проблеми. Таким чином, хвороба тільки підсилює свій вплив на життя людини. Лікувальні заходи потрібно приймати негайно. Часті головні болі, загострення мігрені, може з'явитися шум у вухах - це симптоми вестибулопатії. Пацієнт може відчути складність в збереженні рівноваги і проблеми з пересуванням.
Всі ці проблеми супроводжуються частими запамороченнями.

vestibulopatia

Діагностика захворювання

Для того, щоб визначити захворювання необхідний ретельний огляд у профільного спеціаліста. Доктор проводить обстеження слуху, лицьового нерва, може зробити кілька тестів вестибулярного апарату. Для остаточної постановки діагнозу проводиться МРТ.

Лікування

Після визначення точної картини захворювання підбирається індивідуальне лікування. Серед загальних рекомендацій для пацієнтів: лікувальна фізкультура, правильний режим дня, дієти, мануальна терапія. Для медикаментозного лікування використовуються антибіотики, препарати, що покращують кровообіг. Рідко пацієнту може знадобиться хірургічне втручання.

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам    Наша команда

    фахівців

    Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
    Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
    Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог