Вікова енцефалопатія

Енцефалопатія - це захворювання головного мозку, при якому недолік кисню призводить до відмирання нейронів, застоях крові і порушеннях зв'язків. Від таких негативних явищ починають руйнуватися біла і сіра речовина мозку. Відбувається різке зниження працездатності мозку і це призводить до ще більш сумних наслідків.

encefalopatia

Симптоми

Симптоми вікової енцефалопатії можуть проявлятися по-різному у пацієнтів. Тут і апатія, депресія, погіршення працездатності і функцій мозку. Шум у вухах, поганий сон і біль в потилиці - також вірні ознаки розвитку енцефалопатії. Через порушення в головному мозку пацієнти часто відчувають запаморочення, нудоту і блювотні позиви. Рідко спостерігається тремор рук і погіршення зору. Всі ці симптоми потрібно перевіряти в сукупності для визначення недуги.

Діагностика захворювання

Щоб точно визначити захворювання лікарем проводиться велике обстеження роботи мозку. Для цього робиться нейропсихологічне дослідження. Можуть застосовуватися також реоенцефалографія і ультразвукове дослідження.

Лікування

Індивідуальне лікування завжди повинно підбиратися досвідченим лікарем. Крім медикаментозних методів лікування, для деяких пацієнтів застосовується хірургічне втручання. Операція допомагає відновити нормальну роботу судин мозку. В обов'язковому порядку вводиться дієта, розпорядок дня і фізичні процедури для хворого. Іноді лікування може включати в себе плазмоферез, магнітотерапію та інші методи впливу на мозок. Чим швидше почнеться лікування - тим краще і ефективніше для пацієнта.

Запишіться на прийом зараз

Ми будемо раді допомогти Вам    Наша команда

    фахівців

    Доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки, професор кафедри дерматовенерології НМАПО імені П. Л. Шупика
    Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика
    Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог