5146_dermaroller_jpg

Професійна турбота про шкіру – запорука краси та здоров’я

Клініка “Дерматологія професора Калюжної” спеціалізується на професійному лікуванні найрізноманітнішої патології шкіри, а також боротьбі із косметичними недоліками шкіри.

Чистка обличчя – є важливою процедурою як в комплексному лікуванні акне, так і у постійному догляді за жирною та комбінованою шкірою. Дана процедура спрямована на звільнення протоку сальної залози від себуму (шкірного сала), зроговілих клітин та мікроорганізмів, що можуть викликати запалення.

Чистку обличчя можна розділити на 3 види:

механічна (ручне чищення та використання спеціалізованих інструментів);

ультразвукова (за допомогою спеціального апарату з насадкою у вигляді лопатки);

комбінована (використання обох попередніх методів в залежності від зони).

Найбільш сучасним методом вважається ультразвукова чистка – вона є атравматичною, безболісною, не потребує тривалого відновлення шкіри та зазвичай подобається пацієнтам. Проте, інколи раціональнішим буде використання комбінованого метода чистки шкіри. Це відноситься, в першу чергу, до пацієнтів зі значною кількістю комедонів (чорних цяток), які не вдається повністю видалити ультразвуковою лопаткою.

Особливе місце чистка обличчя займає у лікуванні акне. Дуже часто цей метод компрометують спеціалісти, що починають “чистити” пацієнтів зі значною кількістю запальних елементів висипу (вузликів, гнійничків, вузлів), що зазвичай тільки погіршує ситацію. Раціональніше – спочатку грамотно пролікувати пацієнти, а на завершальному етапі провести декілька процедур чистки обличчя.

Проблема доброякісності невусів (родимок) хвилює все більше людей, це пов’язано із підвищенням рівня обізнаності у даній проблемі. Проходити процедуру обстеження невусів бажано щороку при наявності значної кількості родимок на тілі або одразу, як тільки Ви помітили різкий ріст новоутворення, зміну контурів чи кольору.

Дерматоскопія – швидка та дуже комфортна для пацієнта процедура, проте цей метод є надзвичайно ефективним для запідозрення злоякісних процесів у шкірі.

Чим раніше проблема буде ідентифікована, тим легше буде її вирішити!

Видалення новоутворень шкіри таких, як: невусів (родимок), папілом, кератом та інших косметичних дефектів, проводиться швидко та безболісно (із використанням місцевої анестезії). Зазвичай людина не відчуває жодного дискомфорту як під час самої процедури, так і після. Процес відновлення шкірного покриву, в залежності від виду новоутворення, триває від 2 до 10 днів та не потребує жодних змін у звичному ритмі життя.

Дану процедуру рекомендовано проводити у осінньо-зимовий період.

Частою дерматологічною проблемою є нерівність шкірного рел’єфу. Причиною можуть бути:

– акне, що залишили по собі рубці на гіперпігмернтацію;

– травми, що призвели до рубцювання;

вікові зміни.

Повним чи частковим (в залежності від ступеню виражності процесу) вирішенням цих проблем є алмазна мікродермабразія. Даний метод є безпечним та ефективним, не потребує попередньої підготовки з боку пацієнта.

Звертайтеся, ми гарантуємо якість своєї роботи!